Identyfikacja marki

Projektując materiały identyfikacyjne, uwzględniamy aktualne trendy,
co ma bezpośredni wpływ na postrzeganie wizerunku firmy.

Projektowanie identyfikacji firmy to duże wyzwanie. Odpowiedni, pasujący do profilu działalności firmy logotyp jest elementem decydującym o wrażeniu, jakie pozostanie po pierwszym kontakcie z klientem.

Dobra jakość znaku graficznego i czytelna typografia nazwy kreują wizerunek firmy, wpływają na rozpoznawalność marki na rynku konkurencji.

Dostosowując się do oczekiwań klientów, firma modyfikuje swoją ofertę - dotyczy to również ewolucji wizerunku, nadania mu nowych atry­bu­tów, których celem jest uzyskanie charakteru czytelnego i dostosowanego do nowoczesnych trendów.

Masz pytanie?
Napisz do nas korzystając z zamieszczonego poniżej formularza kontaktowego, odpowiemy na pytanie możliwie jak najszybciej.

Aby można było mówic o identyfikacji marki, niezbędne jest kompleksowe wdrożenie logotypu do materiałów promocjnych, aby wizerunek był jednorodny i wyrazisty na różnych płaszczyznach komunikacji z odbiorcą.

Więcej informacji na temat papeterii firmowej, serwisu internetowego, oznakowania firmy, znajdziesz w kolejnych artykułach.

Zakres prac:

  • projekt logo,
  • projekt i druk papeterii firmowej,
  • projekt i wykonanie strony internetowej,
  • projekt i produkcja oznakowania zewnętrznego.
Temat dotyczy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie w celu przekazania mi informacji dotyczących usług oferowanych przez przez Studio Gepard Marek Błachowicz, drogą komunikacji elektronicznej.

Polityka prywatności
Podanie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne do prowadzenia korespondencji między Państwa firmą a Studiem Gepard Marek Błachowicz.

Administratorem otrzymanych danych osobowych jest Studio Gepard Marek Błachowicz z siedzibą we Wrocławiu (54-530), ul. Jerzmanowska 104. Dane przechowywane są w formie zapisu elektronicznego wyłącznie w celu korespondencji dotyczącej usług oferowanych przez Studio Gepard Marek Błachowicz.

Mają Państwo prawo zlecenia aktualizacji bądź kasacji swoich danych osobowych z książki adresowej Studia Gepard.